GangriNorbu Om Arya tulemused

Gangri Norbu Om Arya on meie Skylit Tso Ture järglane esimesest pesakonnast, sündinud 6.02.2018, emane ja kasvab meie kennelis.
Arya on Eesti, Valgevene, Läti, Leedu, Balti ja Venemaa Juunior Tšempion, 
Eesti, Läti, Leedu, Balti, Soome tšempion.

 

 

 

 

Rakvere kõikide tõugude näitus 18.10.2020, Kohtunik Helen Tonkson, Gangri Norbu Om Arya, Tsempion klass SP, SK, I koht, PE 1, VSP


Rahvuslik Koertenäitus Ogre Winner 18.07.2020, Kohtunik Viktoras Avtusko (Leedu), GangriNorbu Om Arya Avaklass SP, SK, TP, I koht, PE 1, CAC, BOB, W


Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus 18.07.2020, Kohtunik Julija Aidietiene (Lithuania), GangriNorbu Om Arya Avaklass SP, SK, 1 koht, CAC, Res.Cacib, Pe2


Vilnius Cup 08.03.2020, Kohtunik Natali Lychkovskaja (Valgevene), Avaklass, GangriNorbu Om Arya Excellent, LT CAC, CACIB, N, BOS


 Vilnius Spring 06.03.2020, Kohtunik Tamara Sarmont (Valgevene), Avaklass, GangriNorbu Om Arya Excellent, LT CAC, CACIB, N, BOS


Rahvusvaheline Koertenäitus Luigel 18.08.2019, Kohtunik Vladimir Mihaljcic (Serbia), Noorteklass, GangriNorbu Om Arya, SP, 1koht, SK ,CACIB, TP


Rahvusvaheline Koertenäitus Luigel 17.08.2019, Kohtunik Hedi Kumm (Eesti), Noorteklass, GangriNorbu om Arya SP, 1 koht, SK, CACIB, VSP


Rahvusvaheline Koertenäitus Pärnu CACIB Show 06.07.2019, Kohtunik Refet Hadzic (Bosnia Hertsegovina), Noorte klass, GangriNorbu Om Arya 1 koht , SP, SK,TP,BOB,CACIB


Kõikide tõugude näitus Rusne Vasara 19, 23.06.2019, kohtunik Elena Agafonova, Juunior klass, GangriNorbu Om Arya 1place,Very promising, JN, Excellent,BOB.


Mastifite 21 Erinäitus 2.06.2019, Kohtunik Trine Gustavsen (Norra), Juunior klass, Gangri Norbu Om Arya, TP, Juunior BOB, PE 4, BIS 2


Läti Rahvuslik Kõikide Tõugude Näitus Reto Trophy 2019, 21.04.2019. Kohtunik Anna Rogowska (Poola), Juunior klass, Gangri Norbu Om Arya 1 koht, Suurepärane, Junior CAC, LVA JCH


 

Tallinna Koertenäitus 24.03.2019, Kohtunik Stefan Sinko (Sloveenia), Juunior klass, GangriNorbu Om Arya – 1 koht, Suurepärane, JunSert, TPJ, VSP


Rahvusvaheline Koertenäitus Valgevene Karikas 2019, 3.03.2019, Kohtunik Sinko Kuprijanova Olga (Sloveenia), JCAC,BJ,BOB, Valgevene Juunior Tšempion


Rahvusvaheline Koertenäitus Valgevene Kevad 2019, 2.03.2019, Kohtunik: Andrzej Szutkiewich (Poola), JCAC, BOS


Rahvusvaheline Koertenäitus Tallinna Winter Cup 2019, 9.02.2019, Kohtunik: Rafael Malo Alcrudo (Spain), BOS, JCAC


Rahvuslik koertenäitus Narva Winter Cup 2019, Kohtunik: Torsten Lemmer (Bulgaaria), Juunior klass, Ex. II koht, JunCAC


Rakvere Rahvuslik Koertenäitus, 21.10.2018. Kohtunik Ljubov Terenteva (Russia), Kutsikaklass, I koht EAH, TPK


Rakvere Rahvuslik Koertenäitus 20.10.2018, Kohtunik Sonia Kelveri Philippou (Cypros), Kutsikaklass, I koht EAH, TPK


 Tallinn International Dog Show, 22.09.2018 Saku Suurhall, Kohtunik Sebastian Harnik (Poola), Kutsikaklass I koht, EAH, TPK


Rahvuslik Koertenäitus 2018 Luigel, Kohtunik Marek Lewandowski (Poola), Kutsikaklass I koht EAH, TPK


Haapsalu Rahvuslik Koertenäitus 25.08.2018. Kohtunik Jasna Matejcic (Croatia), kutsikaklass TPK, EAH


Haapsalu Rahvuslik Koertenäitus 26.08.2018. Kohtunik Nina Karlsdotter (Rootsi), kutsikaklass VSPK, EAH